8 січня – молодь приїхала в дитячий будинок з постановкою

Ми не могли залишити без уваги таке свято як Різдво, тому волонтери Фонду вирушили в дитячий будинок «Пролісок» з молоддю церкви, яка вирішила привітати дітей-сиріт з Різдвом і зробити їм подарунок – різдвяний спектакль за мотивами казки Андерсена «Червоні чобітки на Різдво». Це історія про самотнього і жорстокого швеця, який ніколи не святкував і не любив Різдво. Але одного разу до нього з’явився ангел, та пообіцяв прийти до нього в гості і подарувати йому подарунок. І Ганс, саме так звали шевця, вирішив теж приготуватися до зустрічі та зробити подарунок Богу. Спілкуючись і граючи з дітьми, волонтери намагалися донести до них основну ідею казки: Лише гаряча любов, може розтопити серце, повне злості або байдужості. Вони також розповіли, що саме про це говорив Ісус Христос, Син Божий.
Ведуча програми привітала маленьких глядачів і запросила їх… в казку, дія якої відбувалася в ніч перед Різдвом. Діти особливо співчували героям. Їм дуже сподобалися всі персонажі. Разом з героями вистави глядачі співали різдвяні пісні, брали участь у веселих конкурсах, а в кінці кожен отримав солодкий подарунок.
Діти неохоче відпускали своїх гостей, з якими вже встигли подружитися. А учасники постановки відчували себе абсолютно щасливими від того, що їм вдалося послужити знедоленим дітлахам, подарувати їм свою любов і співчуття, як це робив для людей Ісус.
Співробітники дитячого будинку, дивлячись, як радіють діти, не приховували своєї вдячності і запрошували приходити ще.
Пізніше молоді люди поділилися своїми враженнями з друзями: «Нам здавалося, що збулися слова Ісуса: Нині наблизилось Царство Боже. Думаю, вони не помилилися. Адже Христос сказав, що саме таким чином Царство Боже сьогодні може прийти у наш світ, повний страждань і болю: Істинно кажу вам: оскільки ви зробили це одному з цих братів Моїх менших, то зробили Мені.
Багато хто сьогодні запитує: А що ми можемо зробити? Та творити діла Божі так просто! Сьогодні ми можемо продовжувати справу Ісуса Христа на цій землі, даруючи дітям-сиротам свою любов та співчуття, засвідчуючи тим самим, що Ісус скоро прийде в цей світ, щоб встановити Своє вічне правління любові!

IMG_4835.CR2 IMG_4841.CR2

You can leave a response, or trackback from your own site.