5 січня – свято в дитячому центрі в Кировограді

А з СІЗО ми вирушили в обласний приймач-розподільник. Ми вже відвідували цей заклад, і наші серця наповнилися особливим співчуттям до цих дітей. У кожної потрапившої сюди дитини своя трагічна доля. І нам дуже хотілося, щоб цей день був для них особливим, щоб їхні сумні обличчя осяяла радісна посмішка. Нас з нетерпінням очікували 56 діточок.
Разом з волонтерами з церкви «Перемога» ми приготували для дітей багато всього цікавого – різдвяний ляльковий спектакль, захоплюючі ігри, цікаві конкурси, фокуси і, звичайно ж, призи. Ми привезли для дітей теплий одяг, білизну, колготи, шкарпетки, рукавиці. Але це було ще не все. Кожна дитина отримала в подарунок чудові іграшки, книжки, красиві блокноти, ручки, пазли. Дівчаткам, навіть самим маленьким, найбільше сподобалося отримати в подарунок біжутерію – браслети, кулони, шпильки. Ми ще спілкувалися, грали, обіймалися, намагаючись поділитися з кожним турботою та любов’ю. Але, на жаль, час біг невмолимо, і прийшла пора розставання.
Ми молимося, щоб кожна дитина знайшла свою сім’ю, та щоб їх життя склалося успішно.
Висловлюємо особливу вдячність волонтерам та всім, хто допоміг у придбанні подарунків, щоб влаштувати особливе свято для дітей-сиріт.

IMG_4738  IMG_4693

You can leave a response, or trackback from your own site.