5 січня – свято Різдва в дитячому будинку “Надія”

А наступного дня волонтери Фонду та церкви «Вперед» поїхали в село Мокрець у підшефний дитячий будинок «Надія». Це було 6 січня, напередодні Різдва. Діти чекали нас з хвилюванням і захопленням. Ми привезли з собою багато різних подарунків для кожного з дітей – цукерки і шоколадки, мандарини, іграшки, книжки і розмальовки, розвиваючі ігри, а також теплий одяг. Волонтери розділилися на дві групи. У той час як одні грали з підлітками в розвиваючі ігри, інші влаштували для молодших дітей майстер-клас з виготовлення янголят. До нас приєдналися вихователі, і ми разом співали різдвяні пісні, ліпили фігурки ангелів, спілкувалися.
Потім ми всі разом влаштували різдвяну вечерю. А після святкового обіду дітей чекали різдвяні подарунки. Ну, хто з нас не любить подарунки? Тим більше напередодні Різдва. Навіть вся наша команда сподівалася побачити чудо! І ось воно, диво! Діти від щирого серця дарували нам свою любов – робили нам зачіски, масаж та не шкодували для нас своїх гарячих обіймів.
Фонд висловлює особливу подяку всім, хто брав участь у тому, щоб це прекрасне свято відбулося – і тим, хто привіз подарунки, і тим, хто закупив солодощі та інше частування, і тим, хто приготував смачні торти і випічку. Величезне спасибі за вашу щедрість і відкриті серця!

IMG_6837  IMG_6843

You can leave a response, or trackback from your own site.