26 грудня – свято Різдва в дитячому будинку “Пролісок”

Ось ми і подарували ще одне свято дітям – Різдво Господа Ісуса Христа. Це особлива пора чудес, надій і сподівання, що мрії збудуться, не тільки для наших дітей, але і для нас самих. Тому що ми очікуємо, що станемо каналом, через який Сам Бог буде благословляти свої чада!
Коли ми приїхали в дитячий будинок «Пролісок», діти вже нас чекали. Напередодні до них приїжджав Ектор з програми «Майстер шеф», який привіз їм фаршировану індичку. Яке ж було наше здивування, коли ми дізналися, що діти залишили нам по шматочку ласощів. Це найбільша нагорода, коли бачиш плід своєї праці – діти не тільки приймали подарунки, але й проявили турботу про інших.
Ми разом читали різдвяні історії, спілкувалися, зібралися за святковим столом з різними смачними стравами. Кожна дитина отримала по декілька чудових різдвяних подарунків, новий одяг, теплі куртки, шапочки та рукавички.
Але це були ще не всі сюрпризи. П’ятеро наших дітей наприкінці року знайшли маму і тата. І Новий Рік вже зустрічали у своїй сім’ї. Тепер близькі люди бажають їм спокійної ночі, а вранці матуся покриває їх голівки ніжними поцілунками. І заради цього варто жити.
IMG_4389  IMG_4490

You can leave a response, or trackback from your own site.