25 липня-8серпня провели лiтнiй молодiжний табiр

З 25 липня по 8 серпня на розташованій на березі Канівського моря в сосновому бору Переяславській базі пройшов молодіжний літній табір. Спочатку ми відчували певні фінансові труднощі, але завдяки допомозі деяких церков та окремих людей з Німеччини та Америки, нам вдалося запросити до табору всіх дітей з дитячого будинку «Пролісок». Ми підтримуємо тісні постійні зв’язки з цими дітьми вже протягом декількох років, беручи активну участь в житті кожної дитини.
Програма табору була побудована таким чином, щоб виявити і розвивати наявні у кожної дитини таланти. Діти розучували вірші, співали, проявляли свої акторські здібності у постановках, брали активну участь у різних іграх і спортивних змаганнях. Наша група відрізнялася особливими талантами, перемагаючи у численних конкурсах. А вечорами всі збиралися біля багаття, співаючи під гітару знайомі пісні, розповідаючи цікаві історії.
Постійно проходили семінари, де підлітки вчилися будувати і розвивати правильні взаємини – як спілкуватися з протилежною статтю, дружити, поважати один одного, прощати образи, ділитися з іншими. В таборі було різноманітне збалансоване харчування. Всі діти пройшли оздоровлення, займаючись фізичними вправами, засмагаючи, плаваючи.
Ми хочемо висловити особливу вдячність усім, хто брав участь у тому, щоб цей табір відбувся і пройшов успішно.
Віримо, що в наступному році наша команда буде розширюватися, і нам вдасться запросити в табір ще більше дітей.

camp14

Both comments and pings are currently closed.