20 жовтня – відвідали дитячий центр в Кировограді

Ми з нетерпінням чекали зустрічі з цими дітьми. Команда з церкви «Перемога» приготувала музичний спектакль «Поділися усмішкою!». Діти з особливою радістю дивилися виставу, слухали цікаві історії, брали активну участь у різних іграх і конкурсах. Кожна дитина отримала в подарунок іграшки, наклейки, засоби особистої гігієни та одяг. Старші хлопчаки були в захваті, отримавши футбольні м’ячі. В кінці спілкування дітям роздали фрукти, печиво та солодощі.
Діти з величезним задоволенням спілкувалися, ділилися історіями з їх нелегкого життя, говорили про свої переживання, потреби, мрії. Один хлопчик пояснив нам, як він потрапив сюди. Єгор жив зі своєю мамою до тих пір, поки її не забрали до лікарні після інсульту. Дитині повідомили, що мати не зможе більше рухатися, і тому її помістили в притулок. Поліція привезла розгубленого хлопчика в дитячий приймач. Тепер він не може провідати свою маму і не знає, що з ним буде далі.
Одна дівчинка весь час плакала спочатку. Ми вперше побачили на її обличчі усмішку, коли дали їй цукерку. Пізніше вона розповіла нам про свою сумну історію. У віці 15 років вона покинула дитячий будинок і опинилася на вулиці без житла, роботи, без грошей і паспорта. Дівчинка була змушена жити, де доведеться. Поліція кілька разів знаходила її і приводила в цей заклад.
Нам так хотілося провести більше часу з цими чудовими дітьми, просто слухаючи їх історії, ніжно обіймаючи їх, ділячись з ними словами любові і надії. Але час пролетів так швидко, і треба було розлучатися. Будемо чекати нових зустрічей.

 Raspred3  Raspred (2) Raspred

 

You can leave a response, or trackback from your own site.