19 жовтня 2013 – провели зустріч з підлітками у СІЗО та відвідали жіночу в’язницю в Кировограді

Дякуючи запрошенню психолога Наталії Василівни, нам випала можливість зустрітися з молодими людьми, які чекають у СІЗО рішення суду. На зустріч з нами прийшли Лора і Сергій, якi самі колись перебували в такій же ситуації, а сьогодні допомагають іншим прийняти рішення і стати на шлях зміни. Вони поділилися з молоддю своїми свідченнями. Спілкування проходило у дружній обстановці за солодким столом. Підлітки уважно слухали розмову про те, що у них є надія на майбутнє, задавали питання.
Деякі з підлітків виявилися вихованцями дитячих будинків, тому нашою метою було не тільки знайомство з ними, але й постійна підтримка цих дітей. Ми обмінялися з ними контактами для подальшого спілкування та листування.
Крім цього молоді люди отримали теплий одяг, засоби гігієни, футбольні м’ячі, продукти.
Нам також вдалося відвідати камери в жіночій в’язниці і передати їм теплий одяг, засоби гігієни, а також іграшки, наклейки 3-Д та інші предмети для кімнати матері та дитини.
Ми не знали, що зустрінемо там вагітну молоду жінку, яка перебуває у в’язниці за вживання та розповсюдження наркотиків, і дуже зраділи, що у нас знайшовся одяг її розміру.
Хочемо висловити особливу подяку керівництву в’язниці та психологу за надану можливість.

Cizo_Kolia  Cizo

You can leave a response, or trackback from your own site.