Будiвництво Центру

DSCI0146 Мета проекту: Побудувати будівлю, де зможуть проживати близько 30 молодих людей (у віці 15-21), що вийшли з дитячих будинків. Під керівництвом і наглядом дорослих діти зможуть навчитися жити в любові та повазі, ставитися до інших з добротою і співчуттям, і перебувати разом у здоровою і щасливою атмосфері. Підлітки отримають практичні навички, як готувати їжу, прибирати, складати бюджет, допомога в навчанні та здобутті професії.
Ми придбали землю і почали будівництво центру для підлітків-сиріт, які виходять з дитячих будинків, інтернатів, колоній, в селі Петрівське Бориспільського району Київської області по вулиці Бортницька 17А.
Це будiвля площею 980 кв. м, де будуть кiмнати для проживання 30 пiдлiткiв, навчальнi класи, бiблiотека, кухня, їдальня, гараж, складське та виробниче приміщення, зал на 200 місць.
До цього часу ми побудували стіни і частково накрили дах.
Цього літа планується завершити 1-й етап, і тут вже зможуть проживати 10 підлітків.
Вже вкладено: 123 тисячі доларів
Для завершення будівництва потрібно: 186 тисяч доларів

Незважаючи на те, що ще більша частина роботи попереду, ми віримо, що до осені ми зможемо здати частину будинку, так як у нас є підлітки-сироти, яким цієї осені ніде буде жити. Влітку вони самі будуть приймати участь в будівництві.
Сьогодні нам потрiбнi фінанси та ваша молитовна підтримка.

Ви можете зробити внесок, натиснувши кнопку Donate.