Повернення до життя

Проблема: Діти, як правило, виходять з дитячого будинку після 9-го класу і виявляються непідготовленими до самостійного життя. Багато дівчат схиляються до проституції. Сутенери особливо приваблюють осиротілих дівчат, тому що вони більш вразливі в зв’язку з відсутністю людей, які піклуються про них. Дівчатам обіцяють хорошу роботу, а вони опиняються на вулицях і в борделях. Більшість хлопчиків після виходу з дитячого будинку вчиняють злочини. Чимало з них помруть молодими, тому що насильство або опинитися у в’язниці. Багато з них вмирають молодими, або попадають у в’язницю.

Наша історія: Одного разу відвідавши СІЗО для підлітків, ми зустріли там дітей з дитячих будинків, які отримали по 3-4 роки в’язниці за дрібні крадіжки. Залишившись після виходу з дитячих будинків та інтернатів без житла, без освіти, професії та засобів до існування, вони змушені були жити на вулиці. Ми стали вести з ними листування, спілкування по телефону, приїжджати ще і ще раз.

Результати перевершили наші очікування!  Потім ці діти стали роз’їжджатися по колоніях, і наша робота в цьому напрямку стала розширюватися.

Ми бажаємо не лише відвідувати місця позбавлення волі, але допомагати тим, хто вийде на свободу. 

Cizo  Cizo_Kolia