Пожертвувати

Висловлюємо Вам особливу подяку за бажання підтримати проекти Фонду, спрямовані на надання допомоги дітям-сиротам і дітям з незабезпечених родин!

Дорогі друзі, Ви можете вибрати будь-який зручний для вас СПОСІБ переказу грошей.
Переклади MoneyGram або WesternUnion
Зателефонуйте спочатку за нижче вказаними телефонами. Після відправки повідомте, будь ласка, код переказу і суму по електронній пошті: sourcecharity@gmail.com.
В Україні за реквізитами звертайтеся за тел. +38.095.797.0732 або (067) 324-3700.
У США нашим представником є Центр «Світова жнива», тел. 1.404.641.2333. Ви можете висилати чеки на WHICC за адресою: 704 W Patrick Street, Frederick, MD 21701.
Будь ласка, повідомте Ваше ім’я і контакти, а також, на який проект Ви передали гроші в описі або вишліть нам цю інформацію по електронній пошті: sourcecharity@gmail.com.
Ви можете передати фінанси на певні проекти і потреби, по кредитній картці або через Paypal , натиснувши кнопку праворуч Donate.
Відправка посилок:
Ви можете відправляти посилки з гуманітарною допомогою(стежте за тим, щоб одяг або взуття були в хорошому стані, так як діти в дитячих будинках теж стежать за собою і намагаються ходити якомога акуратніше), обов’язково повідомте дату відправки.
Адресу одержувача посилок ви можете дізнатися у співробітників фонду в Контактах.
При відправленні посилок рекомендуємо оцінити грошові та часові витрати на доставку посилки. Більшість товарів можуть бути без проблем придбані в Києві за оптовими цінами і передані дітям. Тому більшість наших благодійників замість відправки посилок надають матеріальну допомогу, економлячи час і гроші, необхідні на доставку.
Величезне спасибі за підтримку. Божих вам Благословінь!